Játékos vetélkedő, Kistokaj

2014.05.20 11:11

Helyszín: Kistokaj

Időpont: 2014.05.19.

A kistokaji iskolában játékos sportvetélkedőn vettünk részt. Vegyes csoportok versenyezhettek egymással forgószínpad-szerűen.

Több helyszínen egyszerre zajlottak az események. A tornateremben versengésen vehettek részt a gyerekek. Pontokat gyűjtöttek felüléssel, húzódzkodással, medicinlabda hordással, karhajlítással, helyből távolugrással. Az udvaron kislabdákkal játszottak egyénileg és csapatokban. Kezdetben színek szerint kellett gyűjteni vagy elkerülni a labdákat. Később labdaátadással vetélkedtek, majd egymás kapujába kellett beletalálni. A község határában lévő réten az íjászkodás alapjaival ismerkedhettek. Nagyon tetszett a gyerekeknek a program, mert volt, aki most vett kezébe először íjat.

Az eseményt finom vacsora zárta. A gyerekek még sokáig emlegették ezt a szép napot.